Inne usługi stolarskie

Wykonujemy stolarskie usługi dodatkowe (wiercenie otworów, montaż zawiasów i uchwytów, wycinanie otworów np. pod zlewy, okuwanie drzwi przesuwnych).

Produkcja mebli

Zajmujemy się produkcją mebli do mieszkań, domów i biur. Projektujemy i wykonujemy meble wykorzystywane w lokalach handlowych i usługowych. Specjalizujemy się w produkcji mebli kuchennych oraz mebli biurowych. Nasze produkty meblowe wykonujemy z najlepszych materiałów i akcesoriów meblowych. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników w branży stolarskiej pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. 
Przez wiele lat działalności zrealizowaliśmy zlecenia na wykonanie zestawów mebli kuchennych, biurek, regałów, mebli aptecznych, mebli sklepowych i wiele innych indywidualnych zamówień.

Drzwi przesuwane

Oferujemy wykonane na wymiar drzwi przesuwne z dostępnych w naszej firmie akcesoriów meblowych, płyt meblowych i innych materiałów. Drzwi przesuwne wykonywane są przez nas w wielu systemach. Oprócz klasycznych drzwi z płyt MDF mamy możliwość wykonania wypełnień drzwi przesuwnych z innych materiałów takich jak szkło, lustra, płyt laminowanych. 
W ciągu wielu lat działalności w branży stolarskiej wykonaliśmy wiele systemów drzwi przesuwnych do zabudowy wnęk.

Cięcie płyt

Dla firm, instytucji i osób prywatnych wykonujemy usługi cięcia płyt meblowych na dowolny wymiar. Dzięki wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi stolarskich sterowanych numerycznie gwarantujemy precyzyjne wykonanie usług cięcia płyt.
Wykonanie cięcia płyt meblowych poprzedzamy formatyzowaniem płyt, które ma na celu optymalny rozkrój płyt z wykorzystaniem programów do planowania najlepszego wykorzystania materiału. 
Oferujemy precyzyjne cięcie płyt MDF, płyt laminowanych, płyt fornirowanych i wszystkich innych rodzajów płyt meblowych.

Oklejanie krawędzi

Wykonujemy usługi oklejania krawędzi płyt meblowych dla producentów mebli i klientów indywidualnych. Do oklejania krawędzi używamy profesjonalnych narzędzi stolarskich sterowanych numerycznie. 
Wykonujemy oklejanie krawędzi płyt MDF, płyt laminowanych, blatów kuchennych i innych elementów mebli. Do oklejania wykorzystujemy wiele rodzajów oklein z różnych surowców i w wielu szerokościach.

Szafy

Wykonujemy różnego rodzaju szafy na wymiar z materiałów i akcesoriów meblowych dostępnych w naszej firmie. Po dokonaniu pomiarów u Klienta opracowujemy projekt ze szczegółowym kosztorysem. Projektujemy szafy zgodnie z wymaganiami Klienta. 
Realizujemy zamówienia na szafy z drzwiami przesuwnymi, drzwiami składanymi i otwieranymi. Wszystkie rodzaje szaf wykonane są z różnorodnych materiałów dopasowanych do upodobań klienta i wystroju pomieszczenia. Szafy z drzwiami przesuwnymi idealnie sprawdzają się w przedpokojach i innych wąskich pomieszczeniach. Fronty tego typu szaf mogą być wypełnione płytami MDF, szkłem lub płytą laminowaną. Do wypełnienia konstrukcji drzwi szaf stosowane są także lustra. 
Gdy dysponujemy większą przestrzenią możemy zdecydować się na szafy z tradycyjnymi drzwiami otwieranymi, które także mogą być wykonane z każdego materiału. 
Materiał, kolorystykę i rodzaj drzwi szafy dobieramy do wystroju wnętrza, zachowując funkcjonalność mebli.

Komody

Komody to rodzaj mebli, w których przechowujemy rzeczy niezbędne w jadalni, pokoju dziennym lub sypialni. Dodatkowo komody stanowią rodzaj półki do wystawiania zdjęć i pamiątkowych przedmiotów, które są ozdobą pomieszczenia. 
Wykonujemy komody na wymiar z najlepszych materiałów, których styl, kolorystyka i struktura jest dokładnie dobrana do charakteru pomieszczenia. Do produkcji komód wykorzystujemy według potrzeb materiały dostępne w naszej firmie: płyty MDF, płyty laminowane, trwałe fronty i blaty meblowe.

Zabudowa wnęk

Zabudowa wnęk to praktyczny sposób na wykorzystanie zbędnej powierzchni, a także dobry sposób na magazynowanie mniej lub bardziej potrzebnych ubrań i innych przedmiotów. 
Wykonujemy zabudowy wnęk na wymiar w każdym pomieszczeniu mieszkalnym lub biurowym. Każda zabudowa wykonywana jest według indywidualnego projektu, który jest na bieżąco konsultowany z Klientem. 
Ostatnio popularniejsze stało się zagospodarowanie wnęk przez wykonanie szaf z drzwiami przesuwnymi. To rozwiązanie doskonale sprawdza się w małych, wąskich pomieszczeniach.Zabudowy wnęk wyposażamy w dowolne elementy takie jak szuflady, półki, drążki na wieszaki, kosze na bieliznę itp. Wypełnienia konstrukcji drzwi przesuwnych wykonujemy z dowolnych materiałów takich jak szkło, lustra, płyty meblowe, płyty laminowane.

Garderoby

Oferujemy naszym Klientom kompleksową obsługę w zakresie zagospodarowania wnętrz w mieszkaniach, domach, biurach. Wykonujemy garderoby na wymiar w oddzielnych pomieszczeniach, w sypialniach, w pokojach dziecięcych. 
Nasza firma oferuje swoim klientom wiele ciekawych rozwiązań, które pozwolą na funkcjonalne i ergonomiczne zaprojektowanie przestrzeni przeznaczonej na garderobę. Nasze garderobyzostaną tak zaprojektowane, aby domownicy mogli wygodnie umieścić tam swoje ubrania i inne przedmioty osobiste.

Biurka

W lokalach biurowych biurka muszą dobrze komponować się z pozostałymi meblami biurowymi. Dlatego wykonujemy biurka na indywidualne zamówienie dopasowane gabarytami, oraz stylem do danego pomieszczenia biurowego. Blaty biurek wykonujemy z solidnych blatów i formujemy je w dowolne kształty. Blat biurka łączymy z solidną konstrukcją półek, szuflad, i szafek, które na pewno ułatwią pracę każdemu użytkownikowi. Wszystkie elementy biurka montujemy z zastosowaniem precyzyjnych i cichych mechanizmów domykających. 
Indywidualne podejście naszych pracowników pozwoli na wykonanie niepowtarzalnego biurka.

Regały

Zrealizujemy każde zamówienie na regały z dostępnych w naszej ofercie materiałów i akcesoriów meblowych. Nasza firma realizuje nietypowe zlecenia na regały, których wymiary i funkcje nie są oferowane przez regały z katalogów seryjnych produkcji. 
W krótkim czasie wykonamy regały, które spełnią oczekiwania każdego Klienta. Nasze regały są funkcjonalne i jednocześnie estetycznie wykonane. Staramy się aby projektowane przez nas regały wytrzymały odpowiednie obciążenia i jak najlepiej wypełniały wolną przestrzeń. 
Po dokonaniu niezbędnych pomiarów i poznaniu oczekiwań Klienta wykonamy i poprawnie zmontujemy regały, które spełnią każde wymagania

Inne usługi stolarskie