FRONTY AKRYLOWE

Połysk połyskowi nie równy!

Połysk, który nadaje niemal lustrzany charakter, nie tylko rozświetli i powiększy wnętrza domu ale również doda mu szyku i elegancji.
Fronty akrylowe to produkt wysokiej jakości który z powodzeniem zastępuje elementy lakierowane.
Płyta RAUVISIO BRILLIANT, o którym mowa, to laminat o bardzo wysokim stopniu połysku eksponuje trendy panujące zarówno we wzornictwie meblowym jak i przy aranżacji wnętrz. Zastosowanie wysokiego połysku jest na tyle uniwersalne, że z powodzeniem można go stosować na meble kuchenne, meble pokojowe, meble łazienkowe czy nawet meble laboratoryjne (dane techniczne).

Oprócz podstawowej płyty RAUVISIO BRILLIANT w ofercie znajdują się też inne :

  • PŁYTA RAUVISIO CRYSTAL
  • PŁYTA RAUVISIO CRYSTAL SLIM
  • PŁYTA RAUVISIO CRYSTAL DECUR
  • PŁYTA RAUVISIO CRYSTAL MAGNETIC
  • PŁYTA RAUVISIO CRYSTAL MIRROR
  • PŁYTA RAUVISIO WAVE

Dzięki polączeniu bezspoinowemu płyty z obrzeżem otrzymuje się doskonały, spójny monolit o błyszczącej powierzchni. Nasza firma jest jedną z niewielu w Polsce która posiada nowoczesną okleiniarkę laserową firmy IMA,  zapewniającą takie nowoczesne połączenie znakomitej jakości. Każda płyta jest zabezpieczona fabrycznie specjalną folią ochroną, która jest usuwana dopiero w momencie zakończenia montażu, przez co osiągnięty efekt końcowy jest nieskazitelny.

Dodatkowymi zaletami płyty laminowanej które są uznanym produktem przez architektów wnętrz i wdzierają się coraz mocniej na światowe rynki są:

– obróbka przy montażu standardowymi narzędziami do obróbki drewna
– wysoka odporność na zarysowanie, uszkodzenia i temperatury
– wysoki połysk na frezowanych obrzeżach
– bogaty wybór płyt i obrzeży
– łatwa pielęgnacja
– elegancja i piękno
– wybór zarówno w wysokim połysku jak i w głębokim macie
– dostępne wersje slim
– trwałość koloru

Z każdym dniem gama kolorów i zastosowań się rozrasta. Od zwykłych białych, czarnych, szarych, kolorowych, do płyt przypominających marmur lub płytę lustrzaną. Produkt końcowy z powodzeniem może być stosowany nawet w trudnych warunkach środowiskowych np.: w łazienkach (wilgoć), w kuchni (para, temperatura), na basenie lub przy wykorzystaniu jako lustro w garderobach.

FRONTY AKRYLOWE