O firmie

Firma DREWIT istnieje na rynku branży meblarskiej od 1992 roku.
Działalność prowadzona jest głównie na terenie Krakowa i województwa małopolskiego.
Siedziba firmy są obiekty usytuowane przy ul .Bociana 5 w Krakowie. Lokalizacja powyższa zapewnia prosty i dogodny dojazd klientów i dostawców oraz ich komfortową obsługę.
DREWIT zajmuje się handlem hurtowym i detalicznym w pełnym zakresie materiałami do produkcji mebli. Oferujemy także szeroki zakres usług związanych z obróbką płyt meblowych. Nowoczesna baza maszynowa umożliwia nam precyzyjne i wysokiej jakości zaspokojenie wymagań klientów.

Firma DREWIT jest również producentem mebli na wymiar, między innymi wykonujemy meble kuchenne, biurowe, apteczne i inne.
DREWIT bazuje wyłącznie na materiałach wysokiej jakości posiadających odpowiednie atesty ( ITB, higieny PZH i bezpieczeństwa ).
Zatrudnienie wynosi ok. 30 osób. Należy podkreślić że większość pracowników związana jest z Drewitem 17 – 20 lat , załoga ( w większości stolarze z wykształcenia ) jest więc doświadczona i ustabilizowana.

Dostawcami materiałów są znane firmy takie jak SWISS KRONO sp. z o.o. spółka szwajcarskiej grupy KRONO ( producent płyt wiórowych, MDF, HDF, OSB ), którego jesteśmy jedynym autoryzowanym przedstawicielem na terenie Krakowa. Od dłuższego czasu współpracujemy także z REHAU, GTV Poland, SEVROLL, SCHWINN i innymi.
Oczywiście zastosowanie materiałów innych producentów jest również możliwe zgodnie z sugestiami czy wymaganiami odbiorcy.

Nadal masz pytania? Skontaktuj się ze mną już teraz!