PROWADNICA KULKOWA VERSALITE PLUS+ POZNAJ NOWY WYMIAR JAKOŚCI I FUNKCJONALNOŚCI

Prowadnice kulkowe stanowią funkcjonalne wyposażenie i znajdą swoje miejsce w profesjonalnych biurach, czy miejscu pracy w domu. Można je umieścić wszędzie. Salon, garderoba, kuchnia. Okucia tego rodzaju odpowiadają za płynne wysuwanie i zamykanie szuflad. Ich wytrzymałość przyczynia się do większej ładowności i stabilności.

Prowadnice kulkowe wzięły swoją nazwę od konstrukcji, na jakiej się opierają. Wszystko dzięki łożyskowaniu kulkowemu, które wykonane jest ze stali, co przekłada się na znacznie większy udźwig, wysoki komfort użytkowania i trwałość.

POZNAJ NOWY WYMIAR JAKOŚCI I FUNKCJONALNOŚCI

Prowadnice do szuflad VERSALITE PLUS+ to bezawaryjne, komfortowe w użytkowaniu, najwyższej jakości okucia do szuflad, które zwiększają wygodę korzystania z mebli.

Pełny wysuw, umożliwia całkowite wysunięcie szuflady, co jest niezwykle przydatne w przypadku wąskich i płytkich mebli a zastosowana blokada zapobiega wypadnięciu szuflady, co stanowi dodatkowy element zabezpieczający.

Płynny ruch i delikatne domknięcie szuflady, realizowane jest przez nowy model mechanizmu soft close i wyróżnia się niezwykłym komfortem podczas użytkowania. Do zamknięcia lub otwarcia szuflady potrzeba jest mała siła a system cichego domyku pozwala na eliminację dźwięków pojawiających się podczas zamykania szuflad.

Trwałość i niezawodność sprawdzona w certyfikowanym laboratorium SGS. Prowadnice Versalite PLUS+ wykonane są z najwyższej jakości materiałów i zaprojektowane tak, aby wytrzymały cykl otwierania i zamykania do 80 000 cykli przy udźwigu do 40 kg.

Łatwość montażu i demontażu nie ingeruje znacząco w zabudowę, przez co system wyróżnia się minimalistycznym designem i najwyższej jakości funkcjonalnością.

<strongWybierz prowadnicę kulkową VERSTALITE PLUS+!

Wybierz JAKOŚĆ i FUNKCJONALNOŚĆ!

Cechy produktu:

  • swobodny dostęp do całej zawartości szuflady dzięki pełnemu wysuwowi w długościach od 300 mm – 600 mm
  • płynny ruch i delikatne domknięcie szuflady, realizowane przez nowy model mechanizmu soft close
  • trwałość i niezawodność sprawdzona w certyfikowanym laboratorium SGS – prowadnice zaprojektowano tak, aby wytrzymały cykl otwierania i zamykania do 80 000 razy przy udźwigu do 40 kg
  • efektywna wytrzymałość zapewniona dzięki nowej klasie 3 kulowych łożysk oraz wykorzystaniu najwyższej jakości materiału
  • opcja wypięcia prowadnika z prowadnicy